Välkommen till Halmstad Arena
 
Onsdag 2019-01-23 
07:00-08:00Halmstad Arena Is/E2 lilla banan Teknik- och Fritidsförvaltningen Isvård 
07:15-08:00Halmstad Arena Is/D1 nya ishallen Försvarsmakten  
08:00-08:10Halmstad Arena Is/D1 nya ishallen Teknik- och Fritidsförvaltningen Isvård 
10:00-11:00Halmstad Arena Hall/C 5 fäktningshall Gymnastikföreningen Gymmix-Pulsen Vuxna 
10:00-12:00Halmstad Arena Hall/C 1 bt-hall/del 1 Halmstad Bordtennisklubb Herr, Dam 
11:00-12:00Halmstad Arena Is/E1 g:a ishallen Teknik- och Fritidsförvaltningen Isvård 
11:15-12:15Halmstad Arena Hall/C 5 fäktningshall Gymnastikföreningen Gymmix-Pulsen Vuxna 
11:30-12:30Halmstad Arena Hall/Gryta/A 1 Alets Idrottsklubb Veteraner 
12:00-13:00Halmstad Arena Hall/C 1 bt-hall/del 3 Halmstad Bordtennisklubb Motion 
12:45-13:00Halmstad Arena Is/E1 g:a ishallen Teknik- och Fritidsförvaltningen Isvård 
14:00-16:00Halmstad Arena Hall/Berlin (Pressk) Teknik- och Fritidsförvaltningen  
14:45-15:00Halmstad Arena Is/E1 g:a ishallen Teknik- och Fritidsförvaltningen Isvård 
15:00-15:30Halmstad Arena Is/D1 nya ishallen Teknik- och Fritidsförvaltningen Isvård 
15:00-16:00Halmstad Arena Is/E1 g:a ishallen Teknik- och Fritidsförvaltningen Isvård 
15:00-16:00Halmstad Arena Is/E2 lilla banan Teknik- och Fritidsförvaltningen Isvård 
15:10-17:00Halmstad Arena Hall/Gryta/A 1 Hylte Halmstad Volleybollklubb Herr 
15:30-17:30Halmstad Arena Hall/B 1 skolidr.hall Gymnastikföreningen Gymmix-Pulsen Barn 2-6 år 
16:00-17:00Halmstad Arena Is/E1 g:a ishallen Halmstad Hammers Hockey D-pojk 
16:00-17:00Halmstad Arena Is/E2 lilla banan Halmstad Hammers Hockey D2 
16:00-17:25Halmstad Arena Is/D1 nya ishallen Halmstad Konståkningsklubb  
16:00-17:30Halmstad Arena Hall/C 6 brottningshall Simklubben Laxen Ungdom 
16:00-17:30Halmstad Arena Hall/C 1 bt-hall/del 2 Halmstad Bordtennisklubb RÖD 
16:00-17:30Halmstad Arena Hall/C 1 bt-hall/del 3 Halmstad Bordtennisklubb BLÅ 
16:30-17:30Halmstad Arena Hall/C 1 bt-hall/del 1 Halmstad Bordtennisklubb FYS 
16:30-18:00Halmstad Arena Hall/Gryta/A 2 Halmstad Handboll F14 
16:30-18:00Halmstad Arena Hall/C 2 kampsport (matta) Kung Fu Bac Phai i Halmstad IF Ungdom 
17:00-17:15Halmstad Arena Is/E2 lilla banan Teknik- och Fritidsförvaltningen Isvård 
17:00-18:20Halmstad Arena Is/E1 g:a ishallen Teknik- och Fritidsförvaltningen Isvård 
17:00-19:00Halmstad Arena Hall/Gryta/A 1 Hylte Halmstad Volleybollklubb Dam 
17:00-19:00Halmstad Arena Hall/C 4 boxningshall HAIS Boxning Ungdom 
17:00-19:00Halmstad Arena Hall/C 5 fäktningshall Gymnastikföreningen Gymmix-Pulsen Vuxna 
17:15-18:15Halmstad Arena Is/E2 lilla banan Halmstad Hammers Hockey U8 
17:25-18:20Halmstad Arena Is/D1 nya ishallen Halmstad Konståkningsklubb 
17:30-18:30Halmstad Arena Hall/C 1 bt-hall/del 2 Halmstad Bordtennisklubb Pingisskola 
17:30-19:00Halmstad Arena Hall/B 1 skolidr.hall Halmstad Innebandyklubb F City 
18:00-19:00Halmstad Arena Hall/C 2 kampsport (matta) Shogun Jujitsu Halmstad Ungdom 
18:00-19:30Halmstad Arena Hall/Gryta/A 2 Halmstad Handboll Herrjun P17 
18:00-19:30Halmstad Arena Hall/Gryta/A4 läktargång Team Triathlon och Multisport Vuxna 
18:00-21:00Halmstad Arena Hall/C 3 danshall Halmstads Aikidoklubb Barn 
18:00-21:00Halmstad Arena Hall/C 6 brottningshall Halmstad Fighters Klubb Ungdom 
18:20-18:30Halmstad Arena Is/D1 nya ishallen Teknik- och Fritidsförvaltningen Isvård 
18:20-21:15Halmstad Arena Is/E2 lilla banan Teknik- och Fritidsförvaltningen MATCH 
18:30-19:35Halmstad Arena Is/D1 nya ishallen Halmstad Hammers Hockey B-pojk 
19:00-20:00Halmstad Arena Hall/Gryta/A 1 HK Drott Halmstad Dam 
19:00-20:00Halmstad Arena Hall/C 1 bt-hall/del 3 Halmstad Bordtennisklubb Motion 
19:00-20:30Halmstad Arena Hall/B 1 skolidr.hall Halmstad Innebandyklubb Dam 
19:00-20:30Halmstad Arena Hall/C 5 fäktningshall Krav Maga Halmstad Vuxna 
19:00-21:00Halmstad Arena Hall/C 2 kampsport (matta) Shogun Jujitsu Halmstad Vuxna 
19:00-21:00Halmstad Arena Hall/C 4 boxningshall Sidestep Boxingclub Ungdom 
19:30-20:00Halmstad Arena Hall/Gryta/A 2 Halmstad Handboll Herr 
19:35-19:45Halmstad Arena Is/D1 nya ishallen Teknik- och Fritidsförvaltningen Isvård 
19:45-20:50Halmstad Arena Is/D1 nya ishallen Halmstad Hammers Hockey A-pojk 
20:30-22:00Halmstad Arena Hall/B 1 skolidr.hall Halmstad Innebandyklubb U17 
20:50-21:00Halmstad Arena Is/D1 nya ishallen Teknik- och Fritidsförvaltningen Isvård 
21:00-22:00Halmstad Arena Is/D1 nya ishallen Halmstad Hammers Hockey J20 
21:15-21:30Halmstad Arena Is/E1 g:a ishallen Teknik- och Fritidsförvaltningen Isvård 
21:30-22:15Halmstad Arena Is/E1 g:a ishallen Halmstad Hammers Hockey Amatörerna