Välkommen till Halmstad Arena
 
Monday 12/5/2022 
07:55-08:15Halmstad Arena Is/Hall E1 (huvudhall) Teknik- och Fastighetsförvaltningen Isvård 
08:15-09:00Halmstad Arena Is/Hall E1 (huvudhall) Halmstad Konståkningsklubb  
09:00-10:30Halmstad Arena/Lillehammer Teknik- och Fastighetsförvaltningen Måndagsmöte 
09:00-11:00Halmstad Arena Is/Hall E1 (huvudhall) Teknik- och Fastighetsförvaltningen Isvård 
09:30-12:00Halmstad Arena/Hall C1 (bordtennishall)/del 2 Halmstad Bordtennisklubb Herr/Dam 
10:00-11:15Halmstad Arena/Hall C5 (fäktningshall) Gymnastikföreningen Gymmix-Pulsen Vuxna 
10:00-12:15Halmstad Arena/Hall C1 (bordtennishall)/del 3 Halmstad Bordtennisklubb Gymnasiesär/para 
14:00-16:00Halmstad Arena/Lillehammer Halmstad Innebandyklubb GAME DAY 
14:10-14:30Halmstad Arena Is/Hall E1 (huvudhall) Teknik- och Fastighetsförvaltningen Isvård 
14:30-15:15Halmstad Arena Is/Hall E1 (huvudhall) Halmstad Konståkningsklubb  
15:00-15:30Halmstad Arena Is/Hall E2 (lilla isen) Teknik- och Fastighetsförvaltningen Isvård 
15:15-15:35Halmstad Arena Is/Hall E1 (huvudhall) Teknik- och Fastighetsförvaltningen Isvård 
15:20-15:30Halmstad Arena Is/Hall D Teknik- och Fastighetsförvaltningen Isvård 
15:30-16:50Halmstad Arena Is/Hall D Halmstad Hammers Hockey J20 
15:40-18:20Halmstad Arena Is/Hall E1 (huvudhall) Halmstad Konståkningsklubb  
16:00-17:30Halmstad Arena/Hall C6 (brottningshall) Simklubben Laxen Simiaden 
16:00-20:00Halmstad Arena/Hall A/A1 Hylte/Halmstad Volleybollklubb Dam & Herr Elit 
16:00-21:00Halmstad Arena/Hall C1 (bordtennishall) Halmstad Bordtennisklubb Ungdom 
16:00-21:00Halmstad Arena/Lillehammer Halmstad Innebandyklubb RIB/ungdom/styrelse 
16:50-17:00Halmstad Arena Is/Hall D Teknik- och Fastighetsförvaltningen Isvård 
17:00-18:10Halmstad Arena Is/Hall D Halmstad Hammers Hockey A-lag 
17:00-18:30Halmstad Arena/Hall A/A2 Handbollsklubben Drott Halmstad Dam 
17:00-18:30Halmstad Arena/Hall B (skolidrottshall) Halmstad Innebandyklubb P 08/09 
17:00-19:00Halmstad Arena/Hall C2 (kampsporthall) Kung Fu Bac Phai i Halmstad IF Ungdom 
17:00-19:30Halmstad Arena/Hall C5 (fäktningshall) Halmstads Fäktsällskap Ungdom 
17:00-19:40Halmstad Arena Is/Hall E2 (lilla isen) Halmstad Konståkningsklubb  
17:30-19:00Halmstad Arena/Hall C4 (boxningshall) HAIS Boxning Barn/Ungdom 
17:30-19:00Halmstad Arena/Hall C6 (brottningshall) Halmstad Fight Academy IF Senior Thai 
18:00-19:00Halmstad Arena/Hall C3 (spegelhall) Halmstads Karate-Do Kai Barn 
18:10-18:20Halmstad Arena Is/Hall D Teknik- och Fastighetsförvaltningen Isvård 
18:20-18:40Halmstad Arena Is/Hall E1 (huvudhall) Teknik- och Fastighetsförvaltningen  
18:20-19:30Halmstad Arena Is/Hall D Halmstad Hammers Hockey D-pojk (4 st målburar) 
18:30-20:00Halmstad Arena/Hall A/A2 Handbollsklubben Drott Halmstad Herr 
18:30-20:00Halmstad Arena/Hall B (skolidrottshall) Halmstad Innebandyklubb RIB 
18:40-19:40Halmstad Arena Is/Hall E1 (huvudhall) Halmstad Hammers Hockey B-pojk (4 målburar) 
19:00-20:00Halmstad Arena/Hall C3 (spegelhall) Halmstads Karate-Do Kai Barn/Ungdom 
19:00-20:00Halmstad Arena/Hall C4 (boxningshall) Halmstad Boxing Club Barn/Ungdom 
19:00-20:30Halmstad Arena/Hall C2 (kampsporthall) Krav Maga Halmstad Seniorer 
19:30-19:40Halmstad Arena Is/Hall D Teknik- och Fastighetsförvaltningen Isvård 
19:30-21:00Halmstad Arena/Hall C6 (brottningshall) Halmstad Fighters Klubb Ungdom 
19:40-20:00Halmstad Arena Is/Hall E1 (huvudhall) Teknik- och Fastighetsförvaltningen Isvård 
19:40-20:00Halmstad Arena Is/Hall E2 (lilla isen) Teknik- och Fastighetsförvaltningen Isvård 
19:40-20:50Halmstad Arena Is/Hall D Oskarströms Bandyklubb 8 - 12 år 
20:00-21:00Halmstad Arena/Hall C4 (boxningshall) Ringside Halmstad  
20:00-21:00Halmstad Arena Is/Hall E2 (lilla isen) Halmstad Hammers Hockey MVT (2 mål) 
20:00-21:30Halmstad Arena/Hall A/A1 Halmstad Handboll HJ 
20:00-21:30Halmstad Arena/Hall A/A2 Halmstad Handboll Herr 
20:00-21:30Halmstad Arena/Hall B (skolidrottshall) Halmstad Innebandyklubb Herr A 
20:00-22:00Halmstad Arena Is/Hall E1 (huvudhall) Halmstad Hammers Hockey J18 
20:50-21:00Halmstad Arena Is/Hall D Teknik- och Fastighetsförvaltningen Isvård 
21:00-21:20Halmstad Arena Is/Hall E2 (lilla isen) Teknik- och Fastighetsförvaltningen Isvård 
21:00-22:00Halmstad Arena Is/Hall D Halmstad Hammers Hockey Veteranerna