Välkommen till Halmstad Arena
 
Tuesday 1/26/2021 
07:00-22:00Halmstad Arena/Hall B (skolidrottshall) Teknik- och Fritidsförvaltningen Energibesparingsarbete 
15:00-15:40Halmstad Arena Is/Hall D Teknik- och Fritidsförvaltningen Isvård 
15:00-17:00Halmstad Arena/Hall A/A1 Hylte/Halmstad Volleybollklubb Dam 
15:00-17:15Halmstad Arena/Hall C1 (bordtennishall)/del 1 Halmstad Bordtennisklubb Dam/herr 
15:40-16:00Halmstad Arena Is/Hall E2 (lilla isen) Teknik- och Fritidsförvaltningen Isvård 
16:00-17:00Halmstad Arena Is/Hall E1 (huvudhall) Halmstad Hammers Hockey D1 (4 målburar) 
16:00-17:30Halmstad Arena/Hall C1 (bordtennishall)/del 3 Halmstad Bordtennisklubb Grön 
16:00-17:30Halmstad Arena/Hall C6 (brottningshall) Simklubben Laxen Ungdom 
16:00-18:40Halmstad Arena Is/Hall D Halmstad Konståkningsklubb  
16:45-18:15Halmstad Arena/Hall A/A2 Halmstad Handboll F05 
17:00-17:20Halmstad Arena Is/Hall E1 (huvudhall) Teknik- och Fritidsförvaltningen Isvård 
17:00-17:20Halmstad Arena Is/Hall E2 (lilla isen) Teknik- och Fritidsförvaltningen Isvård 
17:00-19:00Halmstad Arena/Hall A/A1 Hylte/Halmstad Volleybollklubb Herr 
17:00-19:00Halmstad Arena/Hall C4 (boxningshall) Sidestep Boxing Club Ungdom 
17:20-18:20Halmstad Arena Is/Hall E1 (huvudhall) Halmstad Hammers Hockey A-lag 
17:20-18:20Halmstad Arena Is/Hall E2 (lilla isen) Halmstad Konståkningsklubb  
17:30-18:30Halmstad Arena/Hall C2 (kampsporthall) Halmstad Shotokan Karateklubb Ungdom 
17:30-19:00Halmstad Arena/Hall C1 (bordtennishall)/del 3 Halmstad Bordtennisklubb Röd 
17:30-21:00Halmstad Arena/Hall C3 (spegelhall) Halmstad Shotokan Karateklubb Ungdom 
18:00-19:30Halmstad Arena/Hall C6 (brottningshall) Brottarklubben Allians Ungdom 
18:20-18:40Halmstad Arena Is/Hall E1 (huvudhall) Teknik- och Fritidsförvaltningen Isvård 
18:20-18:40Halmstad Arena Is/Hall E2 (lilla isen) Teknik- och Fritidsförvaltningen Isvård 
18:30-20:00Halmstad Arena/Hall C2 (kampsporthall) Halmstad Shotokan Karateklubb  
18:40-18:50Halmstad Arena Is/Hall D Teknik- och Fritidsförvaltningen Isvård 
18:40-19:40Halmstad Arena Is/Hall E1 (huvudhall) Halmstad Hammers Hockey C1 
18:40-19:40Halmstad Arena Is/Hall E2 (lilla isen) Halmstad Hammers Hockey C2 
18:50-20:00Halmstad Arena Is/Hall D Halmstad Konståkningsklubb  
19:00-20:30Halmstad Arena/Hall C4 (boxningshall) HAIS Boxning Ungdom fr 14 år 
19:00-21:00Halmstad Arena/Hall C1 (bordtennishall)/del 3 Halmstad Bordtennisklubb Silver 
19:30-21:00Halmstad Arena/Hall C6 (brottningshall) Ringside Halmstad Motionsgruppen 
19:40-20:00Halmstad Arena Is/Hall E1 (huvudhall) Teknik- och Fritidsförvaltningen Isvård 
19:40-20:00Halmstad Arena Is/Hall E2 (lilla isen) Teknik- och Fritidsförvaltningen Isvård 
20:00-21:00Halmstad Arena/Hall C2 (kampsporthall) Halmstad Shotokan Karateklubb Ungdom 
20:00-21:30Halmstad Arena Is/Hall E1 (huvudhall) Halmstad Hammers Hockey A-pojk 
20:50-21:00Halmstad Arena Is/Hall D Teknik- och Fritidsförvaltningen Isvård 
21:00-21:20Halmstad Arena Is/Hall E2 (lilla isen) Teknik- och Fritidsförvaltningen Isvård