Välkommen till Halmstad Arena
 
Thursday 4/22/2021 
07:00-08:00Halmstad Arena Is/Hall E1 (huvudhall) Halmstad Konståkningsklubb  
07:00-18:00Halmstad Arena Is/Hall D Teknik- och Fastighetsförvaltningen Armaturbyten 
07:00-22:00Halmstad Arena/Mediacenter Teknik- och Fastighetsförvaltningen Region Halland 
07:00-22:00Halmstad Arena/Piazzan Teknik- och Fastighetsförvaltningen Region Halland 
07:00-22:00Halmstad Arena/Stockholm (norra läktare) Teknik- och Fastighetsförvaltningen Region Halland 
07:00-22:00Halmstad Arena/VIP- restaurang Teknik- och Fastighetsförvaltningen Region Halland 
08:10-08:30Halmstad Arena Is/Hall E1 (huvudhall) Teknik- och Fastighetsförvaltningen Isvård 
09:30-09:45Halmstad Arena Is/Hall E1 (huvudhall) Teknik- och Fastighetsförvaltningen Isvård 
10:00-11:00Halmstad Arena/Hall C1 (bordtennishall)/del 1 Halmstad Bordtennisklubb Dam/herr/ungdom 
10:00-11:10Halmstad Arena/Lillehammer Furulundsskolan Planeringstid 
10:45-12:00Halmstad Arena/Hall A/A1 Teknik- och Fastighetsförvaltningen Klisterstäd 
11:00-12:00Halmstad Arena/Hall C1 (bordtennishall)/del 1 Halmstad Bordtennisklubb Dam/herr/ungdom 
12:00-13:00Halmstad Arena/Hall A/A1 Hylte/Halmstad Volleybollklubb Herr 
15:00-17:00Halmstad Arena/Hall A/A1 Hylte/Halmstad Volleybollklubb Dam 
15:30-17:00Halmstad Arena Is/Hall E1 (huvudhall) Halmstad Hammers Hockey U8 
15:40-16:00Halmstad Arena Is/Hall E2 (lilla isen) Teknik- och Fastighetsförvaltningen Isvård 
16:00-17:30Halmstad Arena/Hall C6 (brottningshall) Simklubben Laxen Ungdom 
16:00-18:00Halmstad Arena/Hall C1 (bordtennishall)/del 2 Halmstad Bordtennisklubb Blå 
17:00-17:20Halmstad Arena Is/Hall E1 (huvudhall) Teknik- och Fastighetsförvaltningen Isvård 
17:00-17:20Halmstad Arena Is/Hall E2 (lilla isen) Teknik- och Fastighetsförvaltningen Isvård 
17:00-19:30Halmstad Arena/Hall C5 (fäktningshall) Halmstads Fäktsällskap Ungdom 
17:15-19:15Halmstad Arena/Hall C4 (boxningshall) HAIS Boxning Ungdom fr. 14 år 
17:20-18:20Halmstad Arena Is/Hall E1 (huvudhall) Halmstad Hammers Hockey J18 
17:20-18:20Halmstad Arena Is/Hall E2 (lilla isen) Halmstad Hammers Hockey B2 
17:30-19:00Halmstad Arena/Hall A/A2 Handbollsklubben Drott Halmstad Herr 
17:30-21:00Halmstad Arena/Hall C2 (kampsporthall) Halmstad Shotokan Karateklubb Ungdom 
17:30-21:00Halmstad Arena/Hall C3 (spegelhall) Halmstad Shotokan Karateklubb Ungdom 
18:00-19:00Halmstad Arena/Hall C1 (bordtennishall)/del 3 Halmstad Bordtennisklubb Pingisskola 
18:00-19:30Halmstad Arena/Hall C6 (brottningshall) Brottarklubben Allians Ungdom 
18:20-18:40Halmstad Arena Is/Hall E1 (huvudhall) Teknik- och Fastighetsförvaltningen Isvård 
18:20-18:40Halmstad Arena Is/Hall E2 (lilla isen) Teknik- och Fastighetsförvaltningen Isvård 
18:40-21:00Halmstad Arena Is/Hall E1 (huvudhall) Halmstad Konståkningsklubb  
18:40-21:00Halmstad Arena Is/Hall E2 (lilla isen) Halmstad Konståkningsklubb  
19:00-20:30Halmstad Arena/Hall A/A2 Halmstad Handboll P04 
19:00-20:30Halmstad Arena/Hall B (skolidrottshall) Halmstad Innebandyklubb P08/09 
19:00-21:00Halmstad Arena/Hall C1 (bordtennishall)/del 3 Halmstad Bordtennisklubb Silver 
19:15-21:00Halmstad Arena/Hall C4 (boxningshall) Ringside Halmstad Matchgruppen 
21:00-21:20Halmstad Arena Is/Hall E1 (huvudhall) Teknik- och Fastighetsförvaltningen Isvård 
21:00-21:20Halmstad Arena Is/Hall E2 (lilla isen) Teknik- och Fastighetsförvaltningen Isvård 
21:20-22:20Halmstad Arena Is/Hall E1 (huvudhall) Halmstad Hammers Hockey AM